Kniha návštěv

Cvičení je zábava

Katka a Kora | 19.11.2023

Moc jsem chtěla poděkovat za všechny rady ohledně naší pudlice Kory. Už chodíme cvičit rok a půl a za tu dobu jsme udělaly neuvěřitelné pokroky. Moc děkuji p.Ederové i p.Svobodové za úžasné lekce plné skvělých rad, zábavy a cvičení.Chodíme cvičit moc rádi.A pokud se rozhodnu cvičit naše štěně čivavky bude to opět u nich.Moc Vám dík, stě prostě skvělé.

Velmi kvalitní, klidné a skvěle vedené kurzy

Alena + čivavák Karátek | 10.11.2023

Moc děkuji oběma lektorkám za skvělé vedení. Paní Ederová i paní Svobodová jsou perfektní a velice milé, zkušené a vytváří kolem sebe atmosféru klidu a pohody a skvěle rozumí psům.
Já hodně oceňuji i bezpečnost na cvičišti. Potkávající se malí i velcí psi, přátelští i mírně bázliví, obě lektorky to skvěle "přečtou" a vše je v pohodě a bez problémů.

Chodíme velmi rádi už druhý kurz, a nejspíš si ještě další navíc znovu moc rádi vezmeme.
Začínám víc rozumět tomu, jak srozumitelně a jednoduše komunikovat se svým pejskem.
Lekce jsou zábavné, velmi dobře zvládnuté, tak akorát dlouhé.
Obě lektorky skvěle dbají na bezpečnost, srozumitelnost a klid.

Chodila jsem už před lety s předchozím pejskem.
Pro čivaváka je takový kurz super vhodný. Stále je co se učit. I maličký pejsek má být dobře ovladatelný, má dobře rozumět a cvičí rád.
Jsem moc ráda, když se někdo podívá a dá mi zpětnou vazbu, a poradí, jak komunikovat srozumitelněji, snadno a efektivně.

Můj pejsek se na cvičák k p.Ederové i p.Svobodové moc těší. Už to je známka toho, jak fajn to je.
Pokud jedeme kolem během týdne, kdy zrovna není lekce, tak náš pejsek je natěšený a je vidět, jak rád tam chodí.

Dostala jsem spoustu velmi dobrých rad, kterých si vážím. Určitě náš čivavák cvičí nadšeně a ochotněji.
Vždycky má smysl nechat si poradit. Inspirací je nekonečné množství.
Ať naši psí kamarádi mají skvělý život a jsou nám příjemným parťákem po mnoho let.
Moc děkuji za vše. Paní Ederová a paní Svobodová jsou skvělé a dělají opravdu vynikající službu.
Děkuji za skvělý lidský přístup k nám i k našim pejskům.

Poslušnost

Adéla | 07.08.2023

Začali jsme s pejskem po negativní zkušenosti jinde chodit na soukromé hodiny k paní Svobodové. Musím velmi pochválit přístup, paní Svobodová mi otevřela oči a já konečně pochopila, co dělám s pejskem špatně. Po dlouhé době se na cvičáku cítím příjemně a nemám stres z toho, co zase přijde, protože vím, že všechno na místě vyřešíme pomalu a postupně. Vidíme pokroky a moc děkujeme

Přístup a otevřenost

Míša | 01.04.2023

Chodíme na cvičení základů poslušnosti druhý měsíc s mladým australáčkem. Pejsek je velmi učenlivý a má o praci zájem. Kurz je ohromně přínosný hlavně pro mě jako pro psovoda. Učím se pod vedením opravdu zkušených trenérek zlepšovat vlastní práci se psem. Vyvarovat se zbytečných chyb, špatných návyků, učit se předvídat nežádoucí situace, přivykat pejska běžnému výcviku poslušnosti, ale zapracovat i na situacích, se kterými se v běžném životě mockrát setkáme. Učí nás porozumět tomu, proč se pes chová tak jak se chová. Oceňuju jejich přístup, upřímnost a otevřenost řešit a poradit v podstatě s čímkoliv. A navrhovat konkrétní řešení pro konkrétního psa. Moc doporučuji a díky! Míša a Woody

dobře strávený čas

Lída | 19.11.2022

Již delší dobu si beru pouze psy z útulků. A ti samozřejmě vyžadují socializaci, jako ostatně každý pes, ale občas je s nimi náročná práce. Momentálně chodíme do kurzů Rodinný pes s Lopezem, kříženec BO malinois a NO. Moc nás to baví a dostaneme cenné rady, jak na jeho některé problémy. Doporučujeme všemi deseti.

Valentýna

Antonia | 26.08.2022

Před měsícem jsme si, moje dcera a já, vzaly desetiměsíční Valentýnu z Bouchalky. Protože jsme naprosté začátečnice, zavolaly jsme si na pomoc paní Svobodovou a Ederovou k individuálním hodinám. Obě jsou kouzelnice. Valentýna je poslouchala na slovo a chovala se tak, jak ony chtěly. Byla a jsem z toho velice okouzlená. Teď se to ještě musíme naučit my, protože jsme brzdící článek v provozu :D Ale jsem o tom přesvědčená, že se i to povede. Dostaly jsme spoustu typů a rad, jak se máme chovat a jak ji učit to, co potřebujeme.
Připojuji se k ostatním příspěvkům nade mnou. Paní Svobová a paní Ederová rozumí psům jako málo kdo a dovedou své znalosti předávat ve velmi příjemné atmosféře, ve které se jak psi, tak lidé cítí velice dobře.
Mockrát jim za to děkujeme.
Antonia a Nina Kasová

Z potrhlého potížisty Rodinným psem

Markéta | 08.08.2022

Paní Svobodové a Ederové jsem velice vděčná za jejich individuální, empatický a trpělivý přístup nejen k psovi, ale i k psovodovi.
Na lekce jsem dorazila s naším, řekněme bláznivým, labradorem, u kterého jsme prošvihli výchovu v tom nejdůležitějším pubertálním čase. Vyhýbali jsme se mnoha situacím, za psem jsem vlála jako hadr na holi, pes mě nevnímal, já byla emočně na dně.
Očekávala jsem běžný kurz - základní povely apod. Velice mě ale překvapilo, když si nás obě paní vzaly pod svá křídla a zaměřili jsme se na problém od jádra pudla - pracovali na zklidnění psa, aby se nechoval jako nespoutané pometlo, aby mě vnímal a dokázali žít v souhře, to vše hravou formou. Učíme psa zaměstnat hlavu, a já se učím zachovat chladnou hlavu.
Paní umí profesionálně odhadnout temperament psa a vhodně přizpůsobit styl výcviku, poradí i s řešením provozních situaci (např. pes štěká na lidi, vylítává z kufru auta jako kapr z rybníka, vyšiluje při návštěvách...).
Po 9 lekcích na Rodinném psu a zařazení nových znalostí do běžného života i tréninků v terénu máme doma vskutku rodinného labradora, se kterým se nebojíme jet na výlet, projít okolo jiného psa, nevyhýbáme se běžným denním situacím, a celá domácnost je tak mnohem více šťastná.

Zde jim na výcviku skutečně záleží.
Děkuji za Vás čas a dobrá srdce

Markéta s rodinou a Bárny

guldok Piškot

Luděk a Svatava Horákovi | 28.06.2022

Do kurzu docházíme již půl roku a rádi bychom vyzdvihli perfektní přístup
k našemu miláčkovi. Obě paní jsou profesionálkami na svém místě ,které o psech ví snad všechno .Líbí se nám individuální přístup a rady jak postupovat při různých situacích do kterých se s pejskem dostaneme..
ke každé rase je přístup jiný a zohledňují potřeby a možnosti našich pejsků.
Nejen ,že se náš Piškot perfektně socializuje ale naučil se i dost povelů ,takže se nemusíme bát jej kamkoli brát sebou už zvládnul i dovolenou v penzionu a dokonce nic nerozkousal.
Ještě jednou děkujeme a těšíme se na další lekce

Zuřiví bišonci

Jana Endy a Laky | 15.05.2021

Děkujeme za účinnou pomoc s dvěma staršími nevychovanými zuřivými bišonky. Už dlouho nepokousali nás, sebe navzájem, ani nic nepočůrali. Děkujeme paní Svobodové a její kolegyni za profesionální přístup. Děkujeme. Jana a Adam

Zuřivý bišonci

Jana Endy a Laky | 15.05.2021

Děkujeme za účinnou pomoc s dvěma staršími nevychovanými zuřivými bišonky. Už dlouho nepokousali nás, sebe navzájem, ani nic nepočůrali. Děkujeme paní Svobodové a její kolegyni za profesionální přístup. Děkujeme. Jana a Adam

1 | 2 | 3 >>

Přidat nový příspěvek