Kniha návštěv

Víkend se psy 9.-10.6.

Jitka & Lonty | 14.06.2018

Já jsem si to nazvala psí kemp ;-)
Mám reaktivního "ovčouna" na téměř vše nové - zvuky, pohybující se věci a reakce na psy na vodítku nebudu snad ani komentovat ;-) ale doma je to zlaté zvíře! Jen jsem si ještě před měsícem neuměla představit, že bychom mohli na psí kemp vyrazit...
Jarka s Martinou si nás vzaly trochu víc do práce, tedy hlavně mě, co si budeme povídat... No a my se s nimi na kemp vydali a zvládli jsme to bravurně. Lonty se choval naprosto ukázkově a já se naučila lépe číst jeho řeč těla a případné "výpady" rychleji zatrhnout nebo jim předejít.
Velmi objevné pro mě bylo, když jsem se vžila do role psa při jedné hře a zjistila jsem, jak moc to Lontymu komplikuju...
Tak moc mě kemp "nakopl", že jsme v úterý šli sami cvičit jízdu busem a zmákli jsme to skvěle - cesta tam 2 stanice v poloprázdném autobusu, cesta zpět 3 stanice v narvaném busu a super!
Už teď se těšíme na další psí kemp a Rozince s Willim vezmu parťačky Naty a Felu ;-)
Jarko a Martino, děkuji za Vaši práci a neskonalou morální podporu!!!
Kdy že bude další kemp??? :-P
Na viděnou na cvičáku!
J&L

Víkend se psy v Chrustenicích

Míla + Wallie | 12.06.2018

Poprvé jsem zažila s Wallie přespat někde jinde než doma a zároveň jsme byly dva dny v kolektivu dalších lidí a psů.

Jak to zhodnotit stručně a jasně? No prostě to byla paráda, super, naučila jsem se plno věcí, ověřila si, že když člověk ví jak na to, tak dokáže s pejskem cokoliv.
A parta, která se tam sešla? Nemohla jsem si přát nic lepšího, bylo to holky parádní a díky Vám všem za to! A přiznání na konec.. i na slzičky štěstí došlo :-) :-).

Marti a Jarko, děkuji za opravdu skvělý víkend, za vaší trpělivost a za vše co jste pro nás připravily. Už teď se těším na další setkání.

Míla

Víkendovka 9-10.6.18

Róza a Will + Štěpka a Ernie | 11.06.2018

Cvičení v sobotu a v neděli mne posunulo dál než jsme čekala. Mám zase nové pohledy na výcvik a lépe se mi chápe, jak moc je třeba psovi pozitivně označovat, co bych chtěla, aby dělal.


Róza přijela absolutně nadšená a Will zase absolutně unaven. Všichni jsme si vyzkoušeli spoustu věcí - především na sobě. Myslím, že jako skupina pejskařů jsme v kempu ukázali, že jsme kultivovaní, psy máme pod kontrolou.

Děkuju za super zážitky a dva skvělé dny.
Š + R

Víkendový pobyt

Štěpánka + Ernie | 16.09.2017

Dnes nedorazíme, Ernie je na atb (angína).

Dívala jsme se, kde bychom mohli být na víkendovku a napadlo mne: Kemp Džbán (v Praze), kemp ve Veltrusích (jak se říkala na hodině) a místo, kde máme v neděli klubovku - Pesopark (Praha 10 Unhříněves), bez přespání by se možná dala dohodnout hala u VIP Pets ve Studeněvsi u Slaného - tam jsem byla na tréninku handlingu. Cvičení zdar a haf.
ŠN

Teoretická hodina

Radka a Jasmina | 25.05.2017

13. 6. jsme se zúčastnily teoretické hodiny. Líbilo se mi střídání teorie a praxe - to co jsme se dozvěděli, jsme rovnou vyzkoušeli v praxi. Nejužitečnější mi přišel např. nácvik vcházení do dveří. Pro Jasmin bylo dopoledne trochu moc dlouhé a únavné, i když panička by klidně vydržela i déle. Děkuji za přínosné dopoledne i za klasický "cvičák", jste moc fajn, vždycky se těšíme.

Teoretická hodina

Štěpánka + Ernie | 20.05.2017

Zúčastnili jsme se teoretické hodiny, která proběhla 13.6. Podrobněji jsme rozebrali načasování odměňování. Nakonec to byla práce hlavně pro pánečky, všichni psi vítali hru - dostanu odměnu :).

Pro příště jsme se domluvili, že trošku oddělíme cvičení se psy a teorii.

Pokud hledáte místo, kam si přijít zacvičit, tak aby to psa bavilo, tak jste na správné adrese.
S.

Víkend se psy

Bíba | 25.02.2014

Hezké stránky a taky vzpomínky nad fotkami !!! Držím palce...ať Vám to štěká :-) !

<< 1 | 2

Přidat nový příspěvek