Víkendy se psy

Před několika lety jsme začali pořádat tzv. výcvikové víkendy pro celé rodiny. S výborným zázemím a vstřícným přístupem tamnějšího personálu jsme se setkali v ATC Jesenice u Rakovníka a letos 2018 i v kempu Valek v Chrustenicích, kde se bylo možno ubytovat v chatkách, případně v pokoji.

 

Obrovskou výhodou víkendového cvičení je, že máme dostatek času na jednotlivé cviky jak poslušnosti, tak i výchovné chvíle, kdy cvičíme to, s čím se v běžném životě nejčastěji setkáváte a kterým se nevyhnete. Důležitým okamžikem jsou i chvilky, kdy poznáváme, jak velký vliv má na našeho čtyřnohého kamaráda naše chování a jak důležité je "být se svým psem na jedné lodi....".

Náš víkend je tedy určen pro ty páníčky, případně paničky, kteří chtějí zlepšit komunikaci se svým pejskem.

 

Víkendy jsou nejen pro ty, kteří se svými pejsky už cvičí, ale i pro úplné začátečníky, kteří se chtějí dozvědět jak na to….

 

Takže jen v kostce na závěr……snažíme se, aby víkend s námi, byl víkendem, kde se nejen něco nového naučíte, dozvíte, vyzkoušíte, to co umíte případně „vybrousíte“, pobavíte se a nakonec odjedete s dobrým pocitem, že právě tento víkend pro vás nebyl promarněným, ale byl přínosným, zajímavým a příjemně stráveným………..