Víkendy se psy

V uplynulém roce jsme začali pořádat tzv. výcvikové víkendy pro celé rodiny. S výborným zázemím a vstřícným přístupem tamnějšího personálu jsme se setkali v ATC Jesenice u Rakovníka, kde se bylo možno ubytovat v různých chatkách dle vlastního výběru.

 

Obrovskou výhodou víkendového cvičení je, že máme dostatek času na jednotlivé cviky jak poslušnosti, tak i výchovné chvíle, kdy cvičíme to, s čím se v běžném životě nejčastěji setkáváte a kterým se nevyhnete. Náš víkend je tedy určen i pro ty páníčky, případně paničky, které nechtějí mít ze svého pejska zrovna šampióna, ale chtějí mít „JEN“ vychovaného kamaráda. Proto naše víkendová cvičení nazýváme cvičením „prima rodinných parťáků“.

 

Víkendy jsou nejen pro ty, kteří se svými pejsky už cvičí, ale i pro úplné začátečníky, kteří se chtějí dozvědět jak na to….

 

Takže jen v kostce na závěr……snažíme se, aby víkend s námi, byl víkendem, kde se nejen něco nového naučíte, dozvíte, vyzkoušíte, to co umíte případně „vybrousíte“, pobavíte se a nakonec odjedete s dobrým pocitem, že právě tento víkend pro vás nebyl promarněným, ale byl přínosným, zajímavým a příjemně stráveným………..